Home Alternative

Welcome

The Rosa

Ready To Be Opened

Discover

My Story

Rosa is a restaurant, bar and coffee roastery located on a busy corner site in Farringdon’s Exmouth Market. With glazed frontage on two sides of the building, overlooking the market and a bustling London intersection.

About Me

rosa-thumb-girl
Second

Tasteful

Recipes

Discover

Menu

For those with pure food indulgence in mind, come next door and sate your desires with our ever changing internationally and seasonally inspired small plates.  We love food, lots of different food, just like you.

View The Full Menu

FARKIMIZ

Kalitemiz

Farkımız

GELENEKSEL TÜRK MUTFAĞININ EŞSİZ TARİFLERİNİ, KALİTELİ VE SAĞLIKLI MALZEMELER KULLANILARAK SERVİSE HAZIR HALE GETİRMEMİZDİR.

avci

Türk Mutfağı’nın birbirinden lezzetli türk yemeklerini, çorbalarını, kebaplarını, salata ve tatlılarını Türk kültürü ve konsepti ile sizlere sunuyoruz. Sizlerden aldığımız eleştiriler doğrultusunda menülerimizi sürekli geliştirerek daha kaliteli, lezzetli ve geniş bir ürün yelpazesi sunmak istiyoruz.

Üretimimizi gerçekleştirirken öncelikle ; Sağlık, doğallık, kalite ve lezzet. Bu sebeble ürünlerinin kalitesinden emin olduğumuz köklü firmalar ile çalışmayı tercih ediyoruz.

mekan kare

Lezzetleri, sunumu ve hizmet kalitesi ile yarattığı özgün tarzını sürekli geliştirerek, sektörel taleplerin karşılanmasında lider marka olma misyonunu benimseyen Alabi Restoranlar zinciri, misafirlerinin memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.